Načítám Akce

• akce již proběhla.

Gulášový král 2019

08. 06. 2019

Před dávnými časy byla země temná, studená a lidstvo bylo hladové. Pojídajíce kořínky a listí stromů, modlili se lidé k bohům o chutnou krmi, hodnou pánů tvorstva. Až pojednou přišel neznámý hrdina a předložil světu.. Guláš! Na jeho počest se od těch dob pořádá Gulášový Král! Turnaj při němž jde o čest i o chuťové buňky. Šťáva i slzy tečou proudem a čepele nožů se míhají ve smrtícím tanci s ingrediencemi!
Máte tu čest se účastnit 2. ročníku tohoto souboje. Přidej se i ty, v písních slavných bardů je vždy místo pro další epickou sloku!Pro koho? Pro všechny (oddíly, družiny, týmy, kamarády prostě pro kohokoli od 0-99let, kdo si chce užít skvělý den)Kde? Místo je zatím v řešení, ale bude to v okolí F-M, jakmile bude potvrzené místo, tak se zveřejní i informace o možnosti případného přespání po akci, které bude v režii oddílů.

Za kolik? 40,- /osoba (v ceně je dopolední a odpolední svačinka)Jak se přihlásím? Na akci přihlašuje vedoucí celou skupinu. Skupina může mít 2 – 6 členů, pokud stojíte o nějakou výjimku, tak nám napište.Prosíme, pokud se po odeslání přihlášky něco z vaší strany změní, napište na email kikii@skaut.cz
Odkaz pro přihlášení: https://forms.gle/w478LKBCNELrKAz16A jaká jsou pravidla?
– Soutěží se ve třech kategoriích:
1. Světlušky a vlčata – skupina může mít k sobě max. 1 staršího rádce (2,5 hodiny na vaření)
2. Skautky a skauti – skupina může mít k sobě max. 1 staršího rádce (2 hodiny na vaření)
3. Roveři a rangers (2 hodiny na vaření)

– Každý guláš musí obsahovat – cibuli, brambory a papriku
– Zákaz používání syrového masa a kečupu!
– Vařit musíte na ohni ve vlastním kotlíku či hrnci (Pouze světlušky mají možnost vařit na vařiči)
– Veškeré potraviny musí být připraveny až na místě

Doporučujeme sledovat FB událost – Gulášový král, kde budou vždy aktuální informace.
Veškeré další dotazy na kikii@skaut.cz.

Těšíme se
Poddaní Gulášového krále