BAMBIRIÁDA SE OPĚT VRÁTILA

06. Červen 2008 - Přidal Rostislav


Na její přípravě a realizaci se podíleli také Frýdecko-Místečtí skauti. Na téma příběhu kniha džunglí založili celý doprovodný program. Podle dotazů na mladší účastníky se velmi vydařil. Rodiče jsme naopak zdárně přesvědčovali, že Bambiriádu pořádají vlastně jen skauti a ostatní se jen ze slušnosti přišli posadit do svých stánků. Za tuto skvělou reklamu můžeme poděkovat originálním skautských tričkám, které obdrželi všichni organizátoři. Však můžete sami posoudit, fotografie jsou umístěné na www.jednicka.rajce.idnes.cz

Kromě doprovodného programu měli skauti ještě na starost BAMBI noviny. Kde se víc jak polovina textu nějak týkala skautingu nebo ho alespoň přibližovala. Jedním z nich byl i vytvořený fotoromán děvčat z 1.dívčího oddílu Místek. Pouze pár drobností se nám tam nepodařilo umístit a tak jsme jej připojily k tomuto textu.

VTIPY
Ptá se skautský vedoucí malých skautíků: Udělali jste dnes nějaký dobrý skutek?
“Ano já“,přihlásí se malý skautík.“Já dnes poslal svoje dva psy,na dvě starší paní,které díky tomu dohnaly autobus.“


„Pane vedoucí,” volá večer Jirka, „nemůžu najít spacák!”
„Teď už ho v té tmě stejně nenajdeš, nech to na ráno.”

CITÁTY
Práce mě přímo fascinuje, vydržím se na ni dívat celé hodiny.
Kdo celou noc prospí, má ve dne právo na trochu klidu.
Kde jedí, tam jez, a kde dělají, tam nepřekážej.

ÚSMĚV
Úsměv trvá chvilinku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život.
Dovede-li se člověk zasmát sám sobě, nevyjde ze smíchu po celý svůj život.
Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv.

Přečtěte si fotoromán