Vůdcovky pro holky

29. Srpen 2007 - Přidal Rostislav

Z dopisu Olgy Dluhošové – předsedkyně zkušební komise:


Milé sestry!


Vzhledem k tomu, že se letos prozatím přihlásilo k VZ asi 12 zájemkyň, rozhodly jsme se VZ DK opět po dvou letech uspořádat.


Termín by byl 24. – 25. 11. 2007.
Místo konání je předběžně zamluvené na Višňovce u FM. Protože ale správce turistické ubytovny má už s námi špatné zkušenosti – už dvakrát jsme pro malý zájem pobyt rušily -bude chtít v září závazné potvrzení objednávky a nevratnou zálohu.
Višňovka je výborná, protože dva dny tam jsme nerušeně v relativním pohodlí i pro starší sestry z komise, máme k dispozici i celý večer na ústní projev a tak vůbec.


V souvislosti se zajištěním Višňovky:


Potřebuji poslat vyplněnou přihlášku – třeba bez písemné práce nebo potvrzení od lékaře – a písemné, podepsané potvrzení střediska nebo okresní rady , že v případě, že se zkoušek přihlášená sestra neúčastní, zaplatí za ni zálohový poplatek (asi 100,-Kč, ale to bych upřesnila). Chci potvrzení od střediska nebo okresu – protože nebudu pak nahánět každou holku zvlášť. A nechci zálohu vybírat hned, pokud nemám jisté, že se mi sejde přihlášek dost.


Toto potvrzení a přihlášku potřebuji poslat do 15.9.2007. Pokud se mi do toho termínu přihlášky nesejdou, ubytování na Višňovce ruším.

Související odkazy:

Přihláška na vůdcovskou zkoušku

Celý dopis Olgy Dluhošové