Stážiště na táborech (projekt summer camp)

13. Březen 2012 - Přidal Rostislav

O projektu

Náš projekt si klade za cíl zlepšit jazykové dovednosti a mezikulturní povědomí u dětí a mládeže a to naprosto přirozenou a zábavnou formou díky kontaktu se stážisty z nejrůznějších zemí světa. My pro Vás tyto stážisty zajistíme, aby byli součástí Vašeho tábora už o nadcházejících prázdninách. Jejich úkolem bude vytvořit program pro děti zaměřený nejen na výuku angličtiny, ale i na poznání cizích kultur, rozvíjení nejrůznějších dovedností účastníků a v neposlední řadě i příjemně zpestřit celý tábor.

Jako nezisková organizace Vám tyto stážisty můžeme zprostředkovat za symbolickou cenu 1000 Kč/stážista/tábor, která se rovná administrativním poplatkům na vyřízení víz a ostatních povolení. Veškerou administrativu spojenou s příjezdem, pobytem i odjezdem stážisty vyřídíme my. Cena je nízká také díky tomu, že si stážisté dopravu ze své země a zpět hradí sami a v České republice pracují bez nároku na honorář. Vy jim na druhou stranu můžete umožnit poznat českou kulturu, potkat nové lidi a získat mnoho zážitků a zkušeností.

Výběr kvalitních stážistů je zaručen osobním pohovorem a jazykovým testem na pobočce AIESEC v dané zemi, jejichž úspěšné splnění je podmínkou pro zařazení do výměnného programu. Z naší strany je výběr stážisty rovněž podmíněn pohovorem v angličtině přes Skype (videohovor).

Ozvláštněte svůj letní tábor a dejte dětem možnost aktivně poznávat nové kultury v cizím jazyce.

Pokud máte zájem, nebo byste se rádi dozvěděli o projektu Summer Camp více, neváhejte a kontaktujte nás.

Markéta Polochová

Tel.: +420 602 543 037

marketa.polochova@aiesec.cz