Stan na náměstí

19. Září 2007 - Přidal Rostislav

Během celého dopoledne probíhaly různé soutěžní programy pro děti, při kterých si procvičily obratnost, přesnost, ale i fantazii. Rovněž nechyběl skákací hrad, trampolíny, klaun Hopsalín a různá pohybová vystoupení.

Zajímavým objektem byl rozhodně skautský stan u stanoviště 1.dívčího oddílu Místek. Objevil se hned od rána s logem skautské organizace. U tohoto stanoviště si mohly děti sestavit z barevných víček různé obrázky za sladkou odměnu nebo vyzkoušet svou obratnost a přesnost při trefování knoflíků. Pro výtvarně založené děti zde byla i možnost malování voskovkami na papír nebo křídou na zem.

Jako vyvrcholením akce se losovaly ceny výherců, kteří se účastnili programu neziskových organizací během celých prázdnin. Akce se vyvedla i když počasí ze začátku nepřálo. Děti získaly inspiraci co s volným časem během školního roku.