Společně proti leukémii

16. Duben 2013 - Přidal Rostislav

Letos se opět zapojíme do benzínkové sbírky, již pod novým názvem: Společně proti leukémii. Dříve nám známá KAPKA. Sbírka proběhne opět v červnu v termínu 14.-16.6.2013. 

Vzhledem ke zkušenostem z minulých ročníků se budeme účastnit pouze dva dny, v pátek a v neděli. Sobota tedy bude volná pro oddílové, střediskové a jiné programy. Co se týče přihlašování, budeme se držet dřívější formy (registrujeme se jako jedna skupina). Prosím vedoucí oddílů, aby mi na meil poslali jmenný seznam účastníků, dny kdy se zúčastní a velikost triček. Nejlépe v přehledná tabulce ( jméno – velikost trička – pátek – neděle). Letos prosím, aby si velikost trička napsali opravdu všichni. Jsou jiná než v předchozích letech, nelze tedy kombinovat s tím, co už máme. Meilíky mi, prosím, posílejte na adresu terezka@skautifm.cz

Oficiální web akce: http://www.skaut.cz/protileukemii/benzinkova-sbirka/