Skauti a Bambiriáda

01. Červen 2010 - Přidal Rostislav

Ve dnech 21. – 23.Kupa dětí května 2010 proběhla v naší republice celostátní akce známá pod názvem Bambiriáda. Také do Frýdku – Místku dorazila, ale o týden později z důvodů záplav. Její brána se otevřela, v areálu Sokolík, v pátek 28. května v 9:00 hodin a uzavřela 29. května v 17:00 hodin. 12. ročník Bambiriády proběhl pod mottem „Tvůj průvodce volným časem“.

Bambiriádu ve Frýdku – Místku připravil Junák– svaz skautů a skautek ČR, okres Frýdek – Místek za podpory České rady dětí a mládeže, Krajského úřadu Moravskoslezského kraje a Statutárního města Frýdek – Místek. Záštitu nad ní převzala primátorka Ing. Eva Richtrová.

V průběhu obou dnů, kdy se Bambiriáda konala, si děti mohly prohlédnout prezentace a vystoupení volnočasových organizací ve městě. Zároveň měly možnost zúčastnit se bohatého doprovodného programu, o který se postarali Frýdecko – Místečtí skauti. Největší zájem byl o lanové centrum a skákací boty.

Více informací a fotografií o Bambiriádě naleznete na webových stránkách www.bambirada.cz.