Pracovní setkání činovníků

05. Leden 2011 - Přidal Rostislav

Plánovaný program

• Zahájení, slovo úvodem
  • Představení jednotlivých středisek prostřednictvním svých zástupců (prezentace)
  • Situace v rámci kraje – problém s nalezením nového vedení kraje (workshop)
  • ObRok11 – proč právě náš okres (diskuze)
  • Strategie činnosti okresu Frýdek-místek pro roky 2011-2015 (prezentace+diskuze)
  • Svojsíkův závod 2011 – prezentace organizátorů
  • Dotazový program – odpovědi na anonymní otázky položené v průběhu programu

PRogram začne ve 14:00.Prosíme o dochvilnost a uvítáme, když přijedete alespoň 15 minut předem. Konec plánujeme na 18:00, je možné, že se program prodlouží neformální diskuzí. V případě zájmu bude možné na základně přenocovat (v tom případě je nutné mít s sebou spacík a karimatku).

Celá akce je bez jakéhokoli poplatku, jídlo je ovšem nutné si přívést svoje. V připadě zájmu (předem mailem Chrosťovi) o hromadnou večeři (pro nocležníky) bude tato služba také zajištěna.

S sebou: přezůvky, tvořivou náladu, plno dotazů a případně psací potřeby.

Akci pořádá Junák – svaz skautů a skautek ČR, okres Frýdek-Místek

V případě jakýchkoli dotazů se obracejte telefonicky nebo emailem Chrosťovi (604311569, rostislav.pridal@skautifm.cz)