MISS FOTO 2008 střediska Kruh

22. Říjen 2008 - Přidal Rostislav

V první polovině října uspořádaly skautky 2. oddílu Čochtani (v uplynulých obdobích tradiční a populární) soutěž o nejlepší fotografii pořízenou v průběhu tábora. První ročník této soutěže se konal tuším v roce 1998. Tehdy byly digitály ještě v plenkách 😉 … . Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 14 fotografií. Každý oddíl mohl přihlásit tři fotografie. Následně byly fotografie vystaveny a každý mohl hlasovat pro tři z nich. Ze zaslaných snímků vybírala rovněž odborná porota. A jak to vše dopadlo? …

1.místo - Danča v boudičce

1. místo – Danča v boudičce

oddíl: Čochtani

2. místo - Naše lesní víly

2. místo – Naše lesní víly

oddíl: Dobrá

3. místo - A zase čistý
3. místo – A zase čistý

oddíl: 2. oddíl skautů

kategorie „Odborná porota“
1. místo - Číňanky
1. místo – Číňanky

oddíl: Čochtani

2. místo - Aňa si taky ráda hraje
2. místo – Aňa si taky ráda hraje

oddíl: Bludičky

3. místo - Ulovený kanec Danec
3. místo – Ulovený kanec Danec

oddíl: Čochtani