KAPKA 2008

02. Červenec 2008 - Přidal Rostislav

Myslím, že organizátoři udělali obrovský kus práce, za který jim patří obrovský dík. Další velký dík patří všem „kapkařům“, neboť jsem nepředpokládala tak velkou účast a jsem ráda, že byla. Zvláštní poděkování patří provozovatelům benzínek a jejich obsluze. Za celý víkend jsme vybrali neuvěřitelných 44.045,50 korun.

Doufám, že si KAPKU užívali všichni stejně jako já – parné počasí, netypické opálení, skvělé osvěžení v Aquaparku a přes poledne čepovaná malinovka přímo z bečky, kterou věnoval Sokolík.

Všichni „kapkáři“ měli na sobě bílá trička, na kterých je natištěná skautská lilie, logo akce a logo Nadace pro transplantaci kostní dřeně. Tak se podívejte, jak Vám to velmi slušelo. Fotografie z KAPKY najdete na www.jednicka.rajce.idnes.cz.