Jak propagovat skauting?

15. Srpen 2007 - Přidal Rostislav

Do 20. 8. 2007 je ještě možné si objednat zdarma propagační materiály na náborovou akci „100 podob dobrodružství“. K dispozici jsou tyto materiály: Plakáty A4 – A2, samolepky, letáky pro rodiče, kartičky s úkoly, pexesa a pohlednice. Pro více informací se podívejte na článek , který je umístěn na křižovatce.

Další možností je využít nabídky odkazu na serveru mapy.cz . Kde ve výsledku vyhledávání může být i vaše klubovna. Více informací naleznete opět na křižovatce.

Okres Frýdek-Místek si také objednal plachtu s logem Junáka, kterou si může zapůjičit libovolný oddíl na prezentaci a to zcela zdarma!!! Jediné co stačí je napsat mail Chrosťovi na email rpridal@gmail.com.

V neposlední řadě je zde akce Prázdniny ve městě, na závěrečném odpoledni, pojmenovaném „Ahoj prázdniny“, je možné przentovat naši činnost (více informací). V případě zájmu o prezentaci prosim napis Chrosťovi na email rpridal@gmail.com, případně mu zavolej na telefon 604 311 569.