Ivančena

15. Březen 2010 - Přidal Rostislav

IvančenaDne 24. 4. 2010 se uskuteční tradiční výstup na Ivančenu. Letos pod taktovkou Nového Jičína.
Tento rok jsme se rozhodli pro uspořádání okresního výstupu na Ivančenu spolu s doprovodným programem. V sobotu je sraz oddílů z okresu Frýdek-Místek v 8:00 ve Frýdlantě nad Ostravicí. Z Jastrzębie přijede asi 40 skautů. Budou to převážně roveři, rangers a vedoucí oddílů. Společně s ostatními skauty vystoupíme na Ivančenu. Dále pak budeme pokračovat spolu s nimi na Lysou horu, odkud půjdeme zpět do Malenovic na faru, kde budeme ubytováni. Proběhne drobný program, abychom se mezi sebou lépe poznali a domluvili případnou další spolupráci s Polskými skauty. V neděli ráno se pak rozloučíme a pojedeme domů.