Rádcovský kurz CAJK

Čerstvá skautská novinka! V okrese Frýdek-Místek vzniká nový rádcovský kurz CAJK!

Kurz volně navazuje na zaběhnutý rádcovský kurz ČERV, přichází s novým konceptem a třemi víkendy plnými zážitkového programu.

Cílem kurzu je nabídnout začínajícím i zkušenějším rádcům a rádkyním inspiraci v podobě různých typů kvalitních programů, které mohou využít ve svých družinách. Naší snahou je podpořit chuť účastníků do přípravy skautského programu a skautské činnosti celkově. Kurz bude zároveň příležitostí poznat nové skautské vrstevníky a udělat nový krok ve svém skautském vzdělávání. Přednášky a zkoušení ale rozhodně nečekejte! Užitečné rádcovské knowhow získají účastníci prakticky skrze zážitkové programy a jejich reflexe.

Podpoříme, povzbudíme, poradíme, aby byly vaše družiny v cajku! 🙂

Na setkání s rádci a rádkyněmi na chatě v podhůří Beskyd se těšíme

26.- 28. 2. 2021

26.- 28. 3. 2021

21.- 23. 5. 2021.

Víkendy proběhnou, pokud to umožní koronavirová situace. Bližší informace se budou objevovat v průběhu podzimu na stránkách skautského okresu Frýdek-Místek. Přihlašování na kurz bude spuštěno 1. 12. 2020 a bude trvat do 10. 1. 2021.  Do 17. ledna budou pak přihlášení informování o (ne)přijetí.

V případě dotazů kontaktujte:

Tereza Mikeska – Skoky

mikeska.tereza@gmail.com; 721 507 058