Registrace

Registrace k třetímu ročníku čekatelského kurzu ČERV bude spuštěna v listopadu 2021.

Termíny víkendů ČK ČERV 2022:

25 – 27. 02. 2022 – Orlí hnízdo

31. 03 – 03. 04. 2022 – Pocheň – prodloužený víkend (je možné případně pro školu doložit potvrzení o účasti na skautské vzdělávací akci)

27 – 29. 05. 2022 – Pstruží případně Orlí hnízdo

+ 2 online setkání s Tvým instruktorem, který Ti bude pomáhat s přípravou Tvé akce

(24. – 26. 6. 2022) – Tento víkend si prosím nech ve svém diáři volný, pokud se epidemiologická situace během jara zhorší tak, že nebude moci proběhnout jeden ze tří výše uvedených víkendů, pak se jeho konání přesune na tento termín. Jedná se pouze o záložní variantu.

Pro splnění podmínek k udělení čekatelské kvalifikace je potřebná Tvá účast na všech víkendech kurzu a uspořádání víkendové akce pro Tvůj oddíl (případně dvoudenní akce). Pro přípravu akce dostaneš od nás na kurzu plnou podporu, nebudeš na to sám/sama a získáš tím spoustu čekatelských kompetencí. Tvá akce by se měla konat někdy v období od 10. 4. do 20. 5.  2022. Prosím, počítej s těmito podmínkami při plánování oddílové činnosti.

Pokud hledáš kurz, kterým budeš žít během jara 2022 a který bude žít Tebou, jsi tady na správném místě. Náš kurz nejsou tři oddělená víkendová setkání. Snažíme se na naší skautské cestě posouvat i v čase mezi víkendy. Počítej tak prosím s tím, že bude potřeba věnovat nějaký čas čekatelskému vzdělávání i mimo samotné víkendy.

Registrace na kurz se bude provádět přes SkautIs je tedy potřeba mít založen svůj účet. Registruj se prosím sám/a (ne v zastoupení např. vedoucím oddílu), součástí přihlášky je také dotazník. S Tvým účtem na stránkách SkautIS budeme pracovat i na kurzu.

Registrace

14. 11. – 30. 11. 2021

Ze všech registrovaných vybereme 30 účastníků + náhradníky.

12. 12. 2021 Ti bude sděleno, zda jsi na kurz přijat/a.

Po přijetí Ti bude zaslán email s informacemi o platbě, po uhrazení této částky bude přihlášení považováno za platné.

V případě dotazů kontaktujte vedoucí kurzu:

Irena Krejčí – Amazonka: irca.krejci@gmail.com