Registrace

Registrace k druhému ročníku čekatelského kurzu ČERV bude spuštěna v prosinci 2019.

Termíny víkendů:

24.-26. 1. 2020 – Vanaivan

6.-8. 3. 2020 – Staříč

3.-5. 4. 2020 – Pocheň

29.-31. 5. 2020 – Pstruží

Pro splnění podmínek k udělení čekatelské kvalifikace je nutná Tvá účast na všech víkendech kurzu a uspořádání víkendové akce pro Tvůj oddíl (případně dvoudenní akce). Pro přípravu akce dostaneš od nás na kurzu plnou podporu, nebudeš na to sám/sama a získáš tím spoustu čekatelských kompetencí. Tvá akce by se měla konat někdy v období od 6. 4. do 17.5. 2020. Prosíme, počítej s těmito podmínkami při plánování oddílové činnosti.

Registrace na kurz se bude provádět přes SkautIs je tedy potřeba mít založen svůj účet. Po přihlášení vám bude zaslán email s informacemi o platbě (předpokládáme 1 300 Kč), po uhrazení této částky bude registrace považována za platnou.

V případě dotazů kontaktujte vedoucí kurzu nebo zástupkyni:

Petra Šromová – Peťka: petrasromova@skaut.cz

Irena Krejčí – Amazonka: irena.krejci@skaut.cz